Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Restaurace, kavárny, zábava » Costa Coffee

V Costa Coffee najdete širokou nabídku teplých i studených nápojů, klasických a zapečených sendvičů a velký výběr dortů a sladkých zákusků v čele s proslavenými Costa muffiny. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně. Aktuálně je druhým největším kavárenským řetězcem na světě, s téměř 3247 kavárnami ve 31 zemích. V kavárnách Costa Coffee vám kávu připraví vždy zkušení baristé ručně z čerstvě mleté kávy. Costa již třicet let používá speciální kávovou směs Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi různých kávových zrnek, upražených pomalým procesem, který zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Alliance.  

Akce obchodů

Neodolatelné novinky v Costa Coffee

Neodolatelné novinky v Costa Coffee

Frostino – letní pecka se šlehačkou

Pokud preferujete ledové nápoje s kávou ze směsi Mocha Italia, budete nadšeni z těchto kávových variant – Frostino slaný karamel, Frostino oříšek a čokoláda a nekávové Frostino jahoda. Základem prvních dvou Frostin je espresso, čerstvé mléko s rozmixovaným ledem a ochucená omáčka. Frostino jahoda vás osvěží vychlazeným jahodovým pyré s jahodovou omáčkou, ale kávu v něm nehledejte. Všechna Frostina jsou dozdobena vysokou čepicí šlehačky s různou posypkou. Největším problémem tak asi bude, jak tu dobrotu vypít. Usrkávat brčkem ode dna? Šlehačka jako první? Nebo dáte přednost zamíchání? Frostino je plné překvapení, stejně jako léto. Užijte si ho do poslední kapky.

Meruňkovo-limetkový řez potěší nejen celiaky

Máte chuť na chutný a zdravý dezert, který by zároveň splnil zadání „bezlepkový“? Život bez lepku již není tak náročný jako dříve, přesto takové pátrání vyžaduje trochu úsilí. Dobrá zpráva je, že v Costě uspějete! Ať už jste celiaci, nebo si jen chcete od lepku odpočinout, jistě oceníte náš meruňkovo-limetkový řez, který vyniká svěží chutí a bohatou porcí ovoce. Základem je bezlepkový piškot, bohatě ozdobený půlkami šťavnatých meruněk, dýňovými semínky a tenkými plátky mandlí, zalitý citronovo-limetovým želé.

Posnídejte jako Portugalci. Dejte si Pastel de nata

Pokud se vám sbíhají sliny, ale v nejbližší době se nechystáte do Portugalska, nasajte podmanivou atmosféru této země s naším Pastel de nata, košíčkem plněným krémem z mléka, vaječných žloutků, cukru a skořice. Směs se krátce povaří a když zhoustne, nalije se do připraveného základu z listového těsta a vše se upeče.

Více na www.costa-coffee.cz.

​​​​​​​Espresso cherry cola

​​​​​​​Espresso cherry cola

Espresso cherry cola – vítězný drink soutěže Foodservice Championship 2019

Hledáte ledové osvěžení? Máme pro vás letní novinku, která vás probudí – Espresso cherry cola.

Drink je silný a zchladí vás i v těch nejteplejších dnech. Základem je dvojité espresso na ledu, doplněné studenou Coca-Colou Zero. Sladkou tečkou v drinku je višňový sirup, který se vyshakuje společně s epsressem a ledem. Nápoj je dozdobený plátkem citronu a koktejlovou třešní. Výsledkem je nezapomenutelný zážitek, který vás nakopne.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 7:30 - 20:00

Kontakt

Telefon: 737 206 522

E-mail: 251butovice@costa-coffee.cz

Zástupce: Ludmila Šimonková

Obchod na mapě

Obchod na mapě

WWW stránky

http://www.costa-coffee.cz/

Facebook

Další obchody v kategorii Restaurace, kavárny, zábava


Zpět na seznam kategorií

Virtuální prohlídka centra

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center 6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru