Grand Opening 27. 5. 2023

V sobotu 27. května otvírá multifunkční areál Butky Park. Přináší koncert Tata Bojs zdarma i zábavu pro celou rodinu
 

tata


Přemýšlíte, kam vyrazit o posledním květnovém víkendu? Máme pro vás tip! V sobotu 27. května se v sousedství pražského obchodního centra Galerie Butovice otevře multifukční areál Butky Park. Atraktivní program nabídne zábavu pro děti i jejich rodiče a vrcholem bude koncert populární kapely Tata Bojs. Vstup je zdarma.

Dominantou Butky Parku, jehož přípravy právě finišují, je unikátní dětské hřiště s ptačí tematikou, které navrhli architekti dánského designérského studia MONSTRUM. Na ploše tří fotbalových hřišť nabídne multifunkční areál vedle velkého množství zeleně a vodních prvků i eventovou koncertní zónu, hřiště pro míčové či jiné týmové sporty a také areál pro pétanque. Nebude chybět ani grilovací zóna se stánkem řezníka, kiosky se s občerstvením a samozřejmě sociální zařízení. Zachována zůstala také oblíbená dráha pro kolečkové brusle o délce 510 metrů.    
      

 

čip500                          po


Butky Park poprvé otevře své brány v sobotu 27. května. Slavnostní otevření nabídne od půl druhé odpoledne až do večerních hodin zábavu pro celou rodinu. Program odstartuje ukázkou populární sportovní disciplíny parkour, zcela určitě dorazí i kouzelník Čáry Kluk, zazpívají Čiperkové a dětskou hudební show přivezou rapující bláznivá princezna Áňa, kamarádský princ Pó a srandovní pes Barney. Od 20. hodiny pak bude hlavní pódium patřit koncertu Tata Bojs.

 

K dispozici bude celá řada dalších doprovodných aktivit – ať už půjde o půjčovnu koloběžek, kreativní dílničky DDM, zábavný vzdělávací kvíz či atrakce na procvičení dětské zručnosti. V průběhu celého dne budou probíhat soutěže a bohatá tombola. V rámci eventu se dále můžete těšit na promo stánky Eta, Yves Rocher, Funny Sassy, Superland či chillout zónu Vodafone.

 

program

 
 

mapapartneři