Dny s Multisportkou

multisport

Jsme moc rádi, že Vám ve spolupráci s Multisporkou přinášíme sérii zajímavých akcí, přednášek a workshopů.
Každou středu od 17:00 se v prostorách Butky Parku bude konat akce pro naše zákazníky (stačí předložit staženou aplikaci Moje Galerie Butovice, přes kterou získáte vstup ZDARMA). Workshopy budou pokaždé na jiné téma z oblasti: fitness, zdraví, work life balance a další..).


Srpen 2023

Příroda a duševní zdraví

2.8.2023

15-20 osob / 1 lekce

Příroda má nezanedbatelný vliv na naše psychické i fyzické zdraví. Jak ale dosáhnou toho, abychom v našem životě udrželi kontakt s přírodou? Na workshopu se dozvíte o vlivu přírody na naší duševní pohodu a jak si ji udržet. Představíme vám jednoduché způsoby, jak si kus přírody přenést do města.

 

joga

Jóga

9. 8. 2023

10-12 osob / 1 lekce

Jóga je příjemný způsob, jak uvolnit unavené tělo i mysl. Relaxační cvičení a meditace na podložce jsou vhodné pro všechny typy lidí s různou fyzickou kondicí. Jógou získáte duševní i tělesnou pohodu, harmonii, zpevníte tělo a načerpáte novou energii. Nechte rozmazlit své tělo v rukou maséra. Díky masážím se budete cítit vyrovnanější, uvolněnější a spokojenější. Zároveň svým zaměstnancům zpestříte pracovní den a povzbudíte je do další pracovní činnosti.


Spánek: Cesta k lepšímu spánku a kvalitnějšímu životu

16. 8. 2023

10-15 osob, 1 lekce

Věděli jste, že naše myšlenky a emoce ovlivňují nejen náš spánek, ale také imunitní systém, a že spánek nefunguje na úvěrový systém? Povíme si, jaké způsoby podporují spánek a co dělat v případě, že nám nejde zaspat. V rámci workshopu je možné si udělat také krátký test o zdravotním stavu svého spánku.

 

spánek

Problémové partie

23.8.2023

10-15 osob / 1 lekce

Lekce se skládá z dynamického zahřátí a následného účinného posilování, které je zaměřené především na tvarování a zpevnění problémových partií. Díky pravidelnému posilování se jedinci výrazně zvýší kondice, zpevní hýždě, stehna, vytvaruje bříško a vyrýsují paže. 
 

Bezodkladná první pomoc

30.8.2023

15 osob / 1 lekce

Díky workshopu Bezodkladné první pomoci se účastníci naučí první pomoc při náhlých onemocněních a zranění jako je infarkt myokardu, mrtvice, mdloby, astma, alergické reakce, záchvaty, vnitřní a vnější krvácení, šok, poranění hlavy, zad a páteře, podchlazení, přehřátí.

Září 2023

Work-life balance

6.9.2023

15 osob / 1 lekce

Den má pouze 24 hodin a všichni neustále balancujeme nad tím, jak stíhat vše, co bychom si přáli. Ve workshopu se účastníci dozví, jak si plánovat dny a týdny, abychom se nevěnovali práci na úkor rodině, koníčkům a věcem které máme rádi, a naopak. Také si řekneme, jak je důležité dovolit si věnovat trochu času také sobě a jak tento náš záměr komunikovat. 

 

balance


Zdravá záda

13.9.2023

10-12 osob / 1 lekce

Lekce je zaměřená na posílení hlubokého stabilizačního systému, ale také na protažení a uvolnění nebo dechová cvičení. Pokud máte problémy s krční, hrudní nebo bederní páteří, vyzkoušejte právě toto cvičení. 
 

záda


Základy sebeobrany

20.9.2023

6-10 osob / 1 lekce

Základy sebeobrany jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže, kteří si chtějí osvojit účinné postupy obrany, popřípadě i jak reagovat, pokud vás útočník náhodou přemůže. Nechejte se inspirovat taktickými, psychologickými, tréninkovými i technickými principy z bojových umění. Na vlastní kůži si vyzkoušíte ukázky obran proti typickým útokům. 
 

Strava a imunita

27.9.2023

8-10 osob / 1 lekce

Během workshopu se naučíte dávat do souvislostí potřeby imunitního systému a způsobu stravování. Pochopíte, jak vybírat vhodné potraviny, které látky ve stravě naopak aktivitu imunity potlačují a jakým způsobem upravovat jídelníček tak, aby vedl k dlouhodobé rovnováze.

 

imu


 

Od 17:00 v Butky Parku.

Maximální počet zúčastněných je 20 osob.

Těšíme se na Vás!