Hravé léto v Butky Parku!

Butky Park přichystal na léto skvělý program, který vás bude bavit! Přijďte si užít letní podvečery s živou hudbou, vaše děti se zabaví u odpoledních divadélek a navíc si můžete zasoutěžit o super piknik, který speciálně pro vás připravíme.
 

léto


Celé léto máte příležitost vyhrát jedinečný piknik v Butky Parku. Stačí, když v daném týdnu (pondělí-neděle) nakoupíte minimálně za 3 000 Kč a všechny účtenky nahrajete do aplikace Moje Galerie Butovice. Každý týden vylosujeme jednoho z vás, půjčíme vám piknikový koš pro čtyři osoby, deku a vybavíme poukazy (v celkové hodnotě 1 500 Kč) na jídlo do stánků Butíček, Bertíkovo a Grillogy. Detailní pravidla soutěže najdete zde.
 

Ale to zdaleka není všechno. Od 11. července bude každý čtvrtek od 17:30 hrát v Butky Parku u stánku Grillogy živá hudba. Přijďte si poslechnout výborné kytaristy, saxofonisty i zpěváky! Vstup je zdarma a aby letní atmosféra byla opravdu dokonalá, stánek Grillogy vám nabídne super akci: Prosecco 1 + 1 zdarma.
 

Pro vaše děti jsou zase o prázdninách přichystaná odpolední divadelní představení. Těšíme se na ně od 9. července každé úterý od 16:00. Kromě divadélka, na které je samozřejmě vstup zdarma, je pro ně připravena ve stánku Grillogy i akce: 1 + 1 zmrzlina zdarma! Divadelní představení se budou odehrávat ve stínu ve stanu, který bude umístěný hned vedle trampolín v Butky Parku, a v případě nepřízně počasí uvnitř OC Galerie Butovice v jednotce vedle fast foodu McDonald.
 

program

Užijte si hravé léto v Galerii Butovice a Butky Parku!