MASOPUST V GALERII BUTOVICE

 

masopust

U příležitosti masopustu zve Galerie Butovice na průvod masek, kouzla, pohádku a dětskou diskotéku

 

Galerie Butovice připravila na neděli 27. února dětský program s tematikou masopustu. Ve 14 hodin na pódiu začne svou show kouzelník Pan Kravata, poté ho vystřídá Divadélko na koleně. Od 17:00 bude na pořadu dne masopustní průvod masek. Ty si mohou děti přinést z domova, nebo vyrobit na místě, případně si nechat namalovat obrázek na obličej. Fantazii se meze nekladou a čím osobitější maska, tím více dechberoucí průvod. Poté si štafetu zábavného programu opět převezme Pan Kravata. Tentokrát vykouzlí v roli dýdžeje maškarní diskotéku. Předpokládaný konec akce je v 18 hodin.

 

U příležitosti karnevalu připravila Galerie Butovice na neděli 27. února program určený především dětem, ale samozřejmě i všem ostatním. A protože karneval musí být veselý a rozpustilý, vystoupí nejprve kouzelník Pan Kravata a lehce po 14. hodině začne kouzlit dětem i dospělým úsměvy na tvářích. O dvě hodiny později zahraje ansámbl Divadélka na koleně pohádku Doktor Honza aneb něco o zdravém papání... V 17 hodin se Galerií Butovice projde masopustní průvod masek, které si děti mohou donést nebo vyrobit na místě, případně navštívit jeden ze dvou stánků s malováním na obličej. Průvod se vrátí zhruba za patnáct minut, kdy už bude připraven Pan Kravata, tentokrát v roli karnevalového dýdžeje.

 

Kouzelník Pan Kravata má od 14 hodin připravený program spíše pro mladší děti a od 15 hodin pro ty starší, kterým už nestačí jednoduché triky. Díky jeho smyslu pro humor a zkušenostem klauna se však ani dospělí nebudou nudit.

 

„Pan Kravata má velmi milý přístup k dětem, umí je do show zapojit a v nejlepším případě nakazí dobrou náladou i dospělé,“ říká marketingová manažerka obchodního centra Linda Horáčková a dodává: „Pevně doufám, že 27. února si z Galerie Butovice spousta rodin odnese hezký zážitek.“ 

 

V 16 hodin se představí herci z Divadélka na koleně – Karolína Půčková, Petr Strnad a Šimon Knápek – a zahrají v pohádce Doktor Honza aneb něco o zdravém papání... Původní scénář Divadélko na koleně přepracovalo a doplnilo ho o veselé písničky pro každou z hlavních postav.

 

Poblíž hlavního pódia budou ještě tři stanoviště. U dvou z nich si děti i dospělí budou moci nechat namalovat obrázek na obličej a/nebo na ruce. U třetího stánku se budou vyrábět masky – buď vystřihované s možností si je pokreslit pastelkami nebo pomalovat temperami, nebo kašírované, které jsou bytelnější a dají se na ně nalepit kožešinové kníry, obočí, licousy nebo vlasy. Děti se pak během průvodu v 17 hodin předvedou v maskách ostatním návštěvnicím a návštěvníkům Galerie Butovice.

Od čtvrt na šest si na mini diskotéce s dětmi zadovádí a zatancuje pan Kravata na populární dětské písničky. Konec je naplánovaný na 18. hodinu.

 

PROGRAM AKCE (14:00 - 18:00)

MASOPUST V GALERII BUTOVICE

 

14:10 – 1. kouzelnické vystoupení – pan Kravata pro mladší děti

15:10 – 2. kouzelnické vystoupení – pan Kravata pro starší děti

16:00 – Divadélko na koleně – Pohádka Dr. Honza aneb něco o zdravém papání…

17:00 – Masopustní průvod OC Galerie Butovice

17:15 – Maškarní diskotéka – karneval s panem Kravatou

 

Akce bude probíhat dle platných vládních nařízení s ohledem na covid-19.

 

Více informací na www.galerie-butovice.cz

Kontakt pro média: Aleš Povr, e-mail: ales@4info.cz, tel.: 608 272 217