PESTRÉ VÁNOCE V GALERII BUTOVICE

PESTRÉ VÁNOCE

Galerie Butovice odstartovala pestré Vánoce ve čtvrtek 11. listopadu rozsvícením vánočního stromu, koncertem Dědy Mládka Illegal Bandu a tanečním vystoupením Honzy Ondera.
 

„Rozsvěcením vánočního stromu u nás tradičně zahajujeme předvánoční období plné vánoční atmosféry, vůně svařáku i dalších věcí, které k těmto nejoblíbenějším svátkům v roce neodmyslitelně patří. Vánoce i celé předvánoční období u nás bude pestré. Soustředíme se nejen na naši vánoční výzdobu a spoustu tematických stánků, chceme prostřednictvím našich akcí také vytvořit místo, kde se lidé budou i před Vánocemi cítit dobře a zapomenou na každodenní shon,“ představuje detaily programu Linda Horáčková, marketingová manažerka obchodního centra. „Do konce roku proto návštěvníky v našem obchodním centru čekají také pravidelná sobotní divadélka, bazar a workshopy. Na adventní neděle máme připravený vánoční program pro malé i velké,“ dodává Horáčková.

Akce budou samozřejmě probíhat podle platných vládních nařízení s ohledem na covid-19.
 

Pestré Vánoce v Galerii Butovice:

11.11. - Rozsvícení vánočního stromu s koncertem Dědy Mládka Illegal Bandu a tanečním vystoupením Honzy Ondera
17. 11. - 17. listopad – Zahájení výstavy ke Dni boje za svobodu a demokracii
1. adventní neděle  (28.11.) – Vánoční tradice – dílničky a program pro děti, vánoční trhy, vystoupení kouzelníka Jakuba Koutského
 

2. adventní neděle (5. 12.) – Mikuláš v Galerii Butovice, Vánoční dílna

Již tuto neděli 5.12. k nám do Galerie Butovice přijde Mikuláš s andělem a čertem a všem dětem přinesou dárečky. Milé děti, připravte si koledu, básničku či písničku a Mikuláše se na vás bude těšit mezi 15:00 a 19:00 hod.
 

3. adventní neděle (12. 12.) – Vánoční audiovizuální show, Vánoční dílna

Audiovizuální show bude odstartována v 17:00 a opakována každých 15 min až do 20:00 hod. Přijďte se podívat na jedinečnou show, jakou jste ještě neviděli.
 

4. adventní neděle (19. 12.) – Vánoční překvapení, dílničky a program pro děti, vánoční trhy

Užijte si pestré Vánoce v Galerii Butovice