Předávání dárků Dětskému domovu v Dolních Počernicích

Galerie Butovice spolu se svými zákazníky plnila na Vánoce sny

strom

 

Jsme moc rádi, že jsme díky našim úžasným zákazníkům mohli splnit vánoční přání dětem z Dětského domova v Dolních Počernicích. Na stromeček jsme rozvěsili přáníčka dětí, co by chtěly najít pod stromečkem. Mnoho našich zákazníků se rozhodlo přání některému z dětí splnit, zakoupit jejich vysněný dárek a udělat tak dobrý skutek. Jsme za každého jednotlivého zákazníka, který se rozhodl podpořit některé z dětí z dětského domova, velice vděčni.

 

Dětský domov v Dolních Počernicích se především snaží o návrat dětí do rodin, být jim nápomocni k prožití příjemnějšího dětství a připravit je co nejlépe do samostatného života. Dětský domov má 12 rodinných skupin a kapacitu 83 dětí, v současné době je zde umístěno 74 dětí. Na rodinné skupině žije 6–8 dětí a střídají se u nich 4 pedagogičtí pracovníci. Rodinná skupina si musí sama nakoupit, uvařit, vyžehlit, uklidit apod. Systém by měl co nejvíce připomínat systém rodiny. Bydlení v bytech je pro děti i pedagogy výhodnější. Mají blíže k sobě a jsou více autonomní. Dětský domov má tři hlavní směry: snaha vrátit děti do rodin, pomoci jim zažít příjemnější dětství, připravit je co nejlépe do samostatného život.

 

Dárečky pro děti se vybraly v rekordním čase, tak jsme uspořádali druhé kolo a všem dětem z dětského domova v Dolních Počernicích vymysleli ještě jeden dárek, jako překvapení od Ježíška. 😊

 

I tato přání byla z velké části splněna díky našim skvělým zákazníkům a tímto bychom jim také všem chtěli moc poděkovat!

 

Na nás už pak bylo splnit Dětskému domovu ta velká přání, elektrospotřebiče do jednotlivých rodinek a nábytek, který byl ve společných prostorách potřeba. Jsme moc rádi, že jsme mohli zajistit Dětskému domovu vše, co bylo potřeba, a to díky našim partnerům: Elektroworld a XXXLutz.

 

Děkujeme všem, kteří pomohli splnit dětem z Dětského domova sny!

 

Vaše Galerie Butovice

 

dd          dd

 

dd          dd

 

 dd         dd