ROZSVIŤTE GALERII S NÁMI

vánoce

 V Galerie Butovice odstartujeme vánoční dovádění ve čtvrtek 10. listopadu rozsvícením vánočního stromu a koncerty pěveckého sboru Rolnička.

 

Rozsvěcením vánočního stromu tradičně zahajujeme předvánoční období plné vánoční atmosféry, vůně svařáku i dalších věcí, které k těmto nejoblíbenějším svátkům v roce neodmyslitelně patří. I letos se návštěvníci mohou těšit na spoustu tematických stánků, před Galerií Butovice mohou nyní zákazníci nově nakoupit čerstvé ryby, vždy od čtvrtka do soboty.

 

Od 17:00 hodin vystoupí pěvecký sbor Rolnička a v 18:15 slavnostně rozsvítíme vánoční stromeček u hlavního vchodu. Vánoční atmosféru navodí také dílnička, kde si budou moci návštěvníci vyrobit ozdoby z chlupatých drátků a korálků.

 

Prostřednictvím vánoční výzdoby chceme pro zákazníky vytvořit místo, kde se budou i před Vánocemi cítit dobře a zapomenou na každodenní shon. Do konce roku pro naše návštěvníky chystáme ještě jeden velký Vánoční event, který se bude konat 11. prosince. Celý program již brzy naleznete na webových stránkách a sociálních sítích.

 

Těšíme se na Vás!