Začátek školního roku zpestřila školákům i rodičům Galerie Butovice

zpestřete si září

Na první zářijovou sobotu připravilo obchodni centrum Galerie Butovice centrum ve svých vnitřních i vnějších prostorách pestrý program, ve kterém si na své přišla celá rodina. Velký zábavný rodinný den nabídl návštěvníkům koncert, soutěže i workshop s olympionikem. Děti si užily soutěže, hudební program, sportování s olympijským veslařem Lukášem Helešicem a přišel i kouzelník! Zatímco se děti bavily, rodiče mohli využít nabídky výhodného nakupování a služeb, zúčastnit se soutěží o hodnotné ceny od obchodů i služeb v Galerie Butovice. Kromě zábavy měla akce také charitativní rozměr: za každého návštěvníka, který 4. září zavítal do Galerie Butovice, darovalo obchodní centrum 2 koruny na pomoc dětským onkologickým pacientům v Nemocnici Motol.
 

Celodenní program probíhal první zářijovou sobotu od 11:00 do 19:00 v Galerii Butovice i v jejím okolí. „Chtěli jsme připravit takové aktivity, které nás představí veřejnosti nejen jako místo, kde lze výhodně nakoupit, ale také jako prostor pro aktivní trávení volného času. Po mnoha měsících, kdy byl provoz našeho obchodního centra kvůli koronaviru výrazně omezen a lidé k nám chodili jen kvůli pořízení nejnutnějšího zboží, jsme rádi, že se pro ně můžeme znovu otevřít a připomenout, jak pestré služby nabízíme,“ říká Linda Horáčková, marketingová manažerka obchodního centra.
 

Školáky pobavilo divadlo, poučili policisté a zasportovaly si s olympionikem
 

Dětskou částí programu prováděl jako moderátor oblíbený kouzelník a bavič Pan Kravata. Záplavu dětských písniček a skvělých melodií nabídl koncert kapely Zvěřinec a zábavu pak interaktivní loutková pohádka Lakomá Barka od Divadlo Kaká. S příchodem školního roku je potřeba myslet i na bezpečnost dětí nejen při jejich cestách za vědomostmi a poznáním. Na parkovišti před Galerií Butovice to rozbalila Policie ČR a poradila dětem, jak se postarat o své osobní bezpečí, školáci otestovali znalosti v dopravním kvízu a odnesli si i drobné dárky. Na veslařském workshopu si malí i velcí měli možnost vyzkoušet jednu z olympijských disciplín, a to pod vedením veslařské legendy – Lukáše Helešice. Nejrůznější pohybové i tvůrčí aktivity připravil pro návštěvníky tým z Domu dětí a mládeže Stodůlky.
 

Rozdali jsem 390 dárků věnovaných našimi nájemci
 

Na venkovní část programu v okolí Galerie Butovice navázaly i zvýhodněné akce a soutěže o dárky od obchodů a služeb přímo v tomto obchodním centru. Věcné, ceny, dárkové poukazy a slevové kupóny věnovali: Apart, CCC, Deichmann, Elektroworld, Superland, Bambule, Sport and Style Optic, Funny Sassy, FormFactory, Dedoles, Kosmas, Pepco, NutriAdapt, Pet Centrum  mnoho dalších.
 

Další akce pro malé i velké budou probíhat v Galerii Butovice celý podzim, bližší informace vždy najdete na webu a Facebooku obchodního centra.
 

Prohlédněte si fotogalerii z této akce.
 

A budeme se na Vás těšit příště!
 

Vaše Galerie Butovice