Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O centru » O centru

O Galerii Butovice

Nákupní centrum fotoNákupní centrum fotoNákupní centrum Galerie Butovice bylo otevřeno v roce 2005.

V lednu 2016 byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce obchodního centra. Hlavními změnami prošlo vstupní foyer, nákupní pasáže a foodcourt, byla zvětšena nákupní plocha a součástí obchodního centra se stala třetí pražská prodejna KIKA, první na levém břehu Vltavy. Galerie Butovice patří do portfolia mezinárodní společnosti INVESTIKA, investiční společnost, a.s. a o správu a pronájmy se stará DSG Capital s.r.o.

Obchodní centrum se dočkalo modernizace zvenku i v interiéru. Kromě estetických a funkčních úprav došlo k zásadnímu rozšíření obchodního centra o cca 15 000 m2, které patří třípodlažní prodejně KIKA. Celková plocha nové Galerie Butovice je tedy 51 500 m2, čímž se Galerie stala šestým největším centrem v Praze. Součástí rozšíření jsou i nové podzemní garáže.

Galerie nabízí služby a produkty ve více než devadesáti obchodech rozmístěných do dvou nadzemních pater. V 1. patře nákupního centra se nachází velké fitness, saunový svět i mnoho dětských unikátních projektů.

Celá fotogalerie

Centrum disponuje dětským venkovním multifunkčním hřištěm s bruslařskou dráhou, které se nachází v těsném sousedství Prokopského údolí.

Celková maloobchodní plocha:  55 000 m2
Parkovací kapacita: 1 400
Více info o parkování.

 

OBECNÉ INFORMACE  
Majitel

INVESTIKA, investiční společnost, a.s.

Generální dodavatel Strabag
Správa centra DSG Capital s.r.o.

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center  6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru