Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O centru » O centru

O Galerii Butovice

Nákupní centrum fotoNákupní centrum fotoNákupní centrum Galerie Butovice bylo otevřeno v roce 2005.

V lednu 2016 byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce obchodního centra. Hlavními změnami prošlo vstupní foyer, nákupní pasáže a foodcourt, byla zvětšena nákupní plocha a součástí obchodního centra se stala třetí pražská prodejna KIKA, první na levém břehu Vltavy. Galerie Butovice patří do portfolia mezinárodní společnosti Cromwell Property Group a o správu a pronájmy se stará Cushman & Wakefield.

Obchodní centrum se dočkalo modernizace zvenku i v interiéru. Kromě estetických a funkčních úprav došlo k zásadnímu rozšíření obchodního centra o cca 15 000 m2, které patří třípodlažní prodejně KIKA. Celková plocha nové Galerie Butovice je tedy 51 500 m2, čímž se Galerie stala šestým největším centrem v Praze. Součástí rozšíření jsou i nové podzemní garáže.

Galerie nabízí služby a produkty ve více než devadesáti obchodech rozmístěných do dvou nadzemních pater. V 1. patře nákupního centra se nachází velké fitness, saunový svět i mnoho dětských unikátních projektů.

Cromwell Propery Group, vlastník Galerie Butovice

Společnost Cromwell je globální investiční manažer, který vlastní, spravuje a investuje do komerčních nemovitostí a nemovitostních celků po celém světě. Cromwell Property Group je interně spravován a řízen australským Real Estate Investment Trust (A-REIT), který je uvedený na australské burze, s akcionáři a pobočkami ve 22 zemích. Cromwell Property Group poskytuje plně integrovaný balíček realitních a investičních služeb a inovativních řešení pro své investory, kapitálové a bankovní partnery, tak aby došlo k naplnění všech jejich investičních realitních potřeb. Ve střední Evropě poskytuje investiční management, asset management a projektový management v oblasti investic, majetku a financí.

 

Celá fotogalerie

Centrum disponuje dětským venkovním multifunkčním hřištěm s bruslařskou dráhou, které se nachází v těsném sousedství Prokopského údolí.

Celková maloobchodní plocha:  55 000 m2
Parkovací kapacita: 1 400
Více info o parkování.

 

OBECNÉ INFORMACE  
Majitel

Cromwell Central Europe Diversified Partnership

Developer ING Real Estate Czech Republic
Generální dodavatel Strabag
Správa centra Cushman & Wakefield, s.r.o.

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center 6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru