Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Brýle, hodinky, doplňky » H.S.H. Sport

Hodinky - sporttestery - GPS - servis hodinek.
H.S.H. Sport s.r.o. je společnost s osmnáctiletou tradicí v oboru sportovních potřeb. Vedle sporttesterů, hodinek a další sportovní elektroniky se věnuje i dalším speciálním oblastem potřeb pro aktivní sportovce. V nabídce naleznete široký sortiment sportovních hodinek a měřičů tepu všech předních světových výrobců (SUUNTO, POLAR, GARMIN, TIMEX CASIO). Sortiment je navíc doplněn o nabídku hodinek klasických a další doplňky jako jsou řemínky.
Prodejna poskytuje odborné zázemí a vyškolený personál. Veškeré námi dodávané produkty jsou kryty zárukou a navíc poskytujeme i nadstandardní pozáruční služby včetně výměny baterií a testu vodotěsnosti.

POLAR a SUUNTO – oficiální servisní středisko
Naše společnost je provozovatelem servisního střediska, ve kterém přímo provádíme opravy hodinek od nejběžnějších po specializované opravy nejsložitějších multifunkčních hodinek a měřičů tepu.
Výměna baterie:
Nejběžnější problém, se kterým se u hodinek můžete setkat, je vybitá baterie. Službu výměnu baterie poskytujeme nejen na hodinky zakoupené u naší firmy, ale na libovolné hodinky všech značek.
Jako bonus nabízíme výměnu baterie na počkání bez účtování expresního příplatku, a to pro většinu modelů, pokud to umožňují technické možnosti servisu.
Výměny řemínků:
Zajišťujeme výměnu opotřebovaných či prasklých řemínků, a to buď dodáním originálního řemínku, jaký byl u hodinek původně, nebo si budete moci vybrat kompatibilní řemínek. Při osobní návštěvě si můžete vybrat z několika set řemínků, které máme skladem. Samozřejmostí je i možnost zkracování kovových řemínků a další úpravy.
Další mimozáruční a pozáruční opravy:
Při výskytu závady po záruce nebo v případě poškození mimozáručním způsobem (rozbité sklíčko atd.) se rovněž můžete obrátit na náš servis. V závislosti na závadě a dostupných náhradních dílech se pokusíme nalézt řešení právě pro vaše oblíbené hodinky.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon: 702 087 149

E-mail: servis@hshsport.cz

Zástupce: Karel Rykl

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Nabídka služeb

Přijámáme platební karty VISAPřijámáme platební karty master card

WWW stránky

http://www.hshsport.cz

Další obchody v kategorii Brýle, hodinky, doplňky


Zpět na seznam kategorií

Virtuální prohlídka centra

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center 6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru