Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Domácnost, knihy a dárky » Látky Mráz

Ve všech našich prodejnách vám nabízíme širokou nabídku látek , metráže a galanterie pro profesionální výrobu i domácí šití. Krejčovské salony, dekoratéři, designéři, návrháři i švadlenky – na své si u nás zkrátka přijdou všichni ti, kdo chtějí tvořit z kvalitních látek a vybírat z moderních vzorů a pestré palety barev.

Prodejna je velmi dobře dostupná také autem, parkování v rámci obchodního centra zdarma 4 hodiny. Bezbariérový vstup do prodejny. Široká nabídka oděvních látek včetně velkého výběru oblíbených úpletů v dětských i módních vzorech, bavlněných látek včetně bavlněných látek z USA ideálních pro patchwork, textilní galanterie a pomůcky k šití a kreativnímu tvoření, výběr pletacích a háčkovacích přízí, jehlic a háčků, komponentů, korálků, atd.

Akce obchodů

Velký jarní výprodej zbytků látek se slevou 50 %

Velký jarní výprodej zbytků látek se slevou 50 %

Oblíbená akce je opět tady! Velký výprodej zbytků látek s úžasnou slevou 50 % startuje na všech našich prodejnách v pondělí 10. května. Konečně můžete doplnit zásoby a vyrazit na nákupy. Tak si pospěšte, výprodej bude trvat jen do konce května.

Moc se na vaši návštěvu těšíme.

Sleva 30 % na vybrané úplety

Sleva 30 % na vybrané úplety

Přijďte do naší prodejny a doplňte si zásoby látek a galanterie.
Se slevou 30 % na vybrané úplety to půjde samo. Barevné vzory pro ty nejmenší nyní nakoupíte za pouhých 111 Kč! Už se moc těšíme, až se s vámi opět potkáme.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon: 234 141 333

E-mail: butovice@latky.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Nabídka služeb

Reklamace na prodejněPřijámáme platební karty visa electronPřijámáme platební karty VISAPřijámáme platební karty maestroPřijámáme platební karty master card

Další obchody v kategorii Domácnost, knihy a dárky


Zpět na seznam kategorií

Virtuální prohlídka centra

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center  6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru