Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Domácnost, knihy a dárky » Svět spánku

Navštivte novou prodejnu Světspánku.cz v 1. patře obchodního centra Galerie Butovice. Od začátku působení na trhu jsme prošli řadou změn, které nás dovedli do dnešní podoby a stali jsme se tak silným hráčem na poli zdravého spánku.

Jako prioritní obchodní myšlenku máme vyrábět zboží v co možné nejvyšší kvalitě v poměru kvalita/cena, aby se kvalitní spánek stal dostupný pro všechny zákazníky a nebyl tak jen přepych bohatých.

Naše výrobky dodáváme do center zdravého spánku po celé ČR, je tedy možné zboží zakoupit ve Vaší blízkosti u našich obchodních partnerů, nebo přímo na našich prodejnách v Brně v OC Dornych, Brně na Vídeňské, Ostravě, Olomouci nebo také v Praze v NC Vivo Hostivař, kde Vám odborně proškolený personál poradí. Avšak můžete využít i nově otevřený internetový obchod.

Díky nově postaveným skladovým prostorám máme mnoho zboží skladem a distribuce k Vám je co možná nejrychlejší.

Naši specialisté na zdravý a kvalitní spánek se zabývají vývojem nových typů matrací, které sledují současný trend v oblasti zdravého spaní. Při vývoji jsou používány pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály.

Mimo matrací se zabýváme i výrobou vlastních dřevěných postelí. Postele z masivu vyrábíme pouze z tvrdých, kvalitních listnatých dřevin buk, dub a jasan.

Jako neposlední část našeho sortimentu tvoří lamelové rošty vysoké kvality. Mezi rošty je možné vybírat z nepolohovacích, polohovacích a motorových lamelových roštů.

Tyto všechny výrobky pak jako celek napomáhají ke zdravému a kvalitnímu spánku, a proto Vám každý rok přinášíme ZVÝHODNĚNÉ KOMPLETY POSTELÍ za jedinečné ceny.

Otevírací doba

po-ne 9:00-21:00

Kontakt

Telefon: 222 261 497

E-mail: butovice@svetspanku.cz

Zástupce: Tomáš Mudraninec

Obchod na mapě

Obchod na mapě

WWW stránky

http://www.svetspanku.cz

Facebook

Další obchody v kategorii Domácnost, knihy a dárky


Zpět na seznam kategorií

Virtuální prohlídka centra

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center 6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru