Costa Coffee

Nyní zavřeno
Pondělí–Neděle 7:30–20:00 hod.

Informace o obchodu

V Costa Coffee najdete širokou nabídku teplých i studených nápojů, klasických a zapečených sendvičů a velký výběr dortů a sladkých zákusků v čele s proslavenými Costa muffiny. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně. Aktuálně je druhým největším kavárenským řetězcem na světě, s téměř 3247 kavárnami ve 31 zemích. V kavárnách Costa Coffee vám kávu připraví vždy zkušení baristé ručně z čerstvě mleté kávy. Costa již třicet let používá speciální kávovou směs Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi různých kávových zrnek, upražených pomalým procesem, který zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Alliance.  

Flat white naruby – „za“září v Costa Coffee

Léto je pryč, ať žije podzim a s ním i nová podzimní nabídka od Costa Coffee. Baristé budou kouzlit teplé i studené kávové nápoje, ve kterých nesmí chybět javorový sirup nebo skořice či slaný karamel, chutě tak typické pro podzim. Novinkou bude skořicový flat white, jehož příprava se od ostatních liší.

costa

Skořicový flat white naruby

Až od září uvidíte v nabídce Costa Coffee skořicový flat white, vzpomeňte si na ostravskou baristku Lucii Březinovou. Ta se odhodlala přihlásit do soutěže Barista Signature Drink Costa Coffee a právě tímto autorským kávovým nápojem zvítězila. Sázka na své oblíbené příchutě, které spojila, jí vyšla. A proč flat white naruby? Zatímco se posypka ze skořice dává běžně na nápoj jako poslední, Lucie zvolila jiný postup. Skořici nasype na kávu a až poté do ní maluje mléčnou pěnou obrázky, které z ní doslova vystupují. Díky zvoleným sirupům a pravé skořici je nápoj chuťově velmi výrazný a voňavý. Až ochutnáte, pochopíte, proč je tento nápoj vítězným.

costa

Javorové frappé – zářijová limitka

Před námi je stále příjemně teplé babí léto a toho se musí využít. Prodlužte si pohodu teplých dní s ledovým frappé. Limitovaná edice javorového frappé s kávou a javorovo-lískooříškovou omáčkou bude v nabídce kaváren Costa Coffee pouze v září. Kdo by se rád ochladil, má poslední šanci. Frappé baristé podávají se šlehačkou a sušenkovou drobenkou v podzimních barvách.

costa

Javorové caffè latte s oříškem

Čím víc se bude ochlazovat, tím víc jako by tělo volalo po cukru. A existují obzvlášť lahodné způsoby, jak si osladit život. V kavárnách Costa Coffee vám baristé připraví podzimní latte v kanadském stylu. Tento hřejivý kávový drink s javorovo-lískooříškovou omáčkou se výborně doplňuje s kávovou směsí Mocha Italia. Ani u tohoto nápoje nechybí barevné křupinky a kopec šlehačky.

 

Kaštanové caffe latte

Pokud si běžně objednáváte vanilkové nebo karamelové, zkuste opustit svůj stereotyp a dopřát si neobvyklou příchuť – kaštan s oříškem! Kaštanové caffè latte připravujeme z bohatého espressa a našlehaného horkého mléka, které doplníme kvalitním kaštanovým a lískooříškovým sirupem. Navrch ho ozdobíme šlehačkou, na přání zákazníka může být i bez ní. Kaštanové caffè latte je podobně jako Javorové caffè latte příjemným podzimním zpestřením, které prohřeje, pohladí na duši a obejme v sychravých dnech.

 

Čokoládový tiffin

Ikonický, signifikantní, legendární – tak bychom mohli pojmenovat náš speciální dezert, který patří ke Costa Coffee jako vidlička k noži. Čokoládový tiffin je zpět! Že ho ještě neznáte? Seznamte se. Tiffin je typická britská sušenková pochoutka s čokoládou, rozinkami sultánkami a polevou z belgické mléčné čokolády. Název tiffin v překladu znamená lehké jídlo, my vám ho vřele doporučujeme jako dezert ke kávě. Tahle laskomina je prostě must-have podzimní nabídky.

 

Cheesecake mák a mandarinka

Milovníci máku, mějte se na pozoru! Do kaváren Costa Coffee zavítal nový dort, který na sebe ve vitríně strhává veškerou pozornost. Vypadá totiž báječně a ještě lépe chutná. Náš nový cheesecake tvoří tvarohová směs spojená s makovou náplní, ozdobený je plátky mandarinek a glazovaný želé. Kombinace máku a mandarinek je přímo geniální. Mák v hlavní roli Mák je nedoceněnou potravinou, přitom je tolik zdravý! Je zdrojem spousty minerálních látek, především vápníku, má také vysoký obsah vitamínu E, který funguje jako antioxidant. Váháte-li při výběru nejen dortů, ale i koláčů, buchet a dalších sladkých výrobků, jakou náplň zvolit, rozhodně sáhněte po makové. My v Costa Coffee si na mák potrpíme, proto byla při vymýšlení receptury nového dortu jedna z ingrediencí jasná. Tento cheesecake navíc podáváme ve velkém stylu, tedy pořádnou porci – nic pro bábovky

Akce obchodu