Látky Mráz

Nyní zavřeno
Pondělí–Neděle 9:00–21:00 hod.

Informace o obchodu

Ve všech našich prodejnách vám nabízíme širokou nabídku látek , metráže a galanterie pro profesionální výrobu i domácí šití. Krejčovské salony, dekoratéři, designéři, návrháři i švadlenky – na své si u nás zkrátka přijdou všichni ti, kdo chtějí tvořit z kvalitních látek a vybírat z moderních vzorů a pestré palety barev.

Prodejna je velmi dobře dostupná také autem, parkování v rámci obchodního centra zdarma 4 hodiny. Bezbariérový vstup do prodejny. Široká nabídka oděvních látek včetně velkého výběru oblíbených úpletů v dětských i módních vzorech, bavlněných látek včetně bavlněných látek z USA ideálních pro patchwork, textilní galanterie a pomůcky k šití a kreativnímu tvoření, výběr pletacích a háčkovacích přízí, jehlic a háčků, komponentů, korálků, atd.

 

Slavíme 30 let a rozdáváme dárky z limitované edice placek!

Je radost působit v zemi, která má stále tolik šikovných rukou a tvůrčího elánu. Na této kreativní cestě vás doprovázíme od roku 1992, kdy jsme otevřeli dveře naší první kamenné prodejny. Od té doby jsme společně urazili obrovský kus cesty, která ještě rozhodně nekončí! Tohle krásné výročí plánujeme řádně oslavit... a s kým jiným, než s vámi?

Krom pravidelných narozeninových slev pro vás máme také unikátní limitovanou edici placek s originálními motty, ve kterých se najde každý, kdo šije.

Přijďte si k nám vybrat z našeho širokého sortimentu látek a galanterie, nakupte za více než 1000 Kč a vyberte si placku přesně podle svého vkusu. Připravili jsme pro vás celkem 10 různých motivů na 10.000 plackách, tak si přijďte pro tu svoji a dejte světu hrdě najevo, že jste blázni do šití. 

Těšíme se na vás v naší prodejně!

Akce obchodu