Sun Shot

Nyní otevřeno
Pondělí–Neděle 9:00–21:00 hod.

Informace o obchodu

Byli a jsme unaveni, a to doslova, z jídel, která se v Praze běžně nabízí; jídla přesolená, plná levných škrobů a oleje, jídla zahuštěná a chemicky dochucovaná. Sice chutnají dobře, ale člověk si po nich chce jít tak akorát lehnout.

 Jídlo by mělo překypovat barvami, zdravými makroživinami, vlákninou, antioxidanty, vitamíny, přírodou. Jídlo, po kterém budete výkonní v práci a plní energie na celý den. Takové jídlo jsme se rozhodli pro vás i pro sebe vařit.

 A proč "Superfood"? Protože naše jídla jsou nabitá superpotravinami, jako například bio ovoce açaí plné zdravých tuků a antioxidantů nebo naše SUPER misky plné zdravých celozrnných sacharidů, prospěšných tuků a kvalitních proteinů z ryb, kuřete, vajec, veganských masových koulí nebo grilovaného sýru a marinovaného tofu. K tomu všemu spousta zeleniny, domácí hummus a jeden nebo klidně víc našich dressingů.

 Navíc k tomu všemu u nás ochutnáte tu nejlepší kávu a kávové produky Coffeenek. Coffeenek kefír a Coffeenek tvaroh s příchutí kávy jsou navíc vyráběné z mléka, který obsahuje kasein Typu A2, což znamená, že mléko je vhodné pro lidi s alergií na mléčnou bílkovinu nazývanou kasein. Zákazníci u nás také mohou jak ochutnat tak i nakoupit kávový nektar s příchutí skořice, vanilky, růže nebo chilli, rovněž vhodný k přípravě různých druhů dezertů a nápojů.

U nás se nají prostě úplně každý, komu není jedno, co jí. 

Akce obchodu

Aktuálně zde neprobíhá žádná akce