Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Sport a volný čas » HUSKY

Společnost HUSKY byla založena v roce 1993 s cílem vyrábět a dodávat na trh campingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Od počátku klademe důraz na originalitu a kvalitu zpracování našich výrobků, základem naší produkce je důraz na vývoj a design a pečlivá selekce kvalitních materiálů. Zaměřujeme se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nikdy nebylo naší ambicí ani naším cílem stát se masově rozšířenou značkou, ale snažíme se oslovit poměrně jasně definovanou cílovou skupinu zákazníků – příznivce outdooru, kempování, lyžování, hor, turistiky….

Naši prodejnu najdete v prvním nadzemním podlaží nákupní galerie Nové Butovice. Čeká na vás ochotný personál a kompletní nabídka stanů, spacích pytlů, oblečení a doplňků značky HUSKY. Nabízíme i outdoorové výrobky značek Lafuma, Petzl, Var, Opinel, Stanley a mnoho dalších.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon: 222 714 008

E-mail: butovice@huskycz.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Nabídka služeb

Přijámáme platební karty visa electronPřijámáme platební karty VISAPřijámáme platební karty maestroJCBPřijámáme platební karty master cardPřijámáme platební karty american express

Další obchody v kategorii Sport a volný čas


Zpět na seznam kategorií

Virtuální prohlídka centra

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center  6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru