Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Zdraví a krása » NUTRIADAPT

V NUTRIADAPT máme jednu důležitou zásadu a tou je, že každý potřebuje individuální přístup. Dieta vašeho kolegy pravděpodobně nebude sedět vám a to, že vaše známá cvičí denně pilates, ještě neznamená, že s ním musíte začít taky. Najít tu správnou cestu by ale nemělo být založené na taktice pokus-omyl. Proto pro vytvoření té správné strategie potřebujeme získat co nejvíc informací.

Zajímá nás především vaše zdravotní stránka, složení těla, rodinná anamnéza, ale důležité je pro nás třeba i to, jestli jíte pravidelně maso nebo netrpíte potravinovými alergiemi. Všechny tyto informace zohledníme a sestavíme vám osobní výživový plán přímo na míru.

NUTRIADAPT je unikátní koncept specializovaných poraden pro trvalé zhubnutí. Ve všech poradnách pracují odborně vyškolení a certifikovaní specialisté. Hlavní náplní naší činnosti je výživové poradenství vedoucí k trvalé úpravě stravovacích návyků a životního stylu.

NUTRIADAPT přináší novou a účinnější cestu k vysněné hmotnosti. Zohledňuje zdravotní stav i individuální potřeby (chuťové preference, možnosti stravování a pohybu, četnost denních porcí atd.), na jejichž základě pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr. Měníme tak pohled na výživu člověka a přinášíme novou a účinnější cestu, která je naprosto revoluční, a to nejen k redukci hmotnosti. Vyvinuli jsme nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti.
 
V rámci našich služeb klientům nabízíme:
 
1) Diagnostika organismu s konzultací výsledků
Pracujeme s profesionálním přístrojem certifikovaným pro použití ve zdravotnictví s cílem provedení segmentální diagnostiky (hmotnost, procento tělesného tuku, procento svalové a kostní tkáně, obvody), provádíme také měření míry stresového zatížení (photopletysmograf).

2) Konzultace se specialistkou
Tato diagnostická konzultace je zpravidla hodinová konzultace s výživovou poradkyní a zahrnuje provedení segmentální diagnostiky, změření krevního tlaku a obvodů těla a vyhodnocení a vysvětlení těchto diagnostik. Současně jsou konzultovány stávající stravovací a pohybové návyky s následným doporučením k absolvování programu odborné terapie a péče. Součástí diagnostické konzultace může být i určení stresové odolnosti, což je speciální diagnostika organismu provedená přístrojem certifikovaným ve zdravotnictvím - tzv. photopletysmografem. Během 45-60 minutového rozhovoru náš specialista s Vámi projedná největší chyby ve Vašem současném jídelníčku a navrhne konkrétní kroky, jak tyto chyby napravit; navrhne konkrétní plán, jak získat ideální váhu a kondici, a řešení přímo na míru každému klientu.

3) Analýza střevního mikrobiomu
Jako první nabízíme dostupnou analýzu střevního mikrobiomu, kdy dokáže ze vzorku lidské stolice určit poměrové zastoupení nejdůležitějších bakteriálních kmenů a také množství přátelských probiotických bakterií. Konkrétně dokážeme zjistit vzájemný poměr bakteriálních kmenů Firmicutes a Bacteroidetes, a také procentuální zastoupení rodů Lactobacillus a Bifidobacterium ve vzorku. Správný poměr Firmicutes a Bacteroidetes je pro lidské zdraví velmi důležitý a jeho zvýšená hodnota bývá dávána do spojitosti mj. s obezitou a jinými metabolickými poruchami.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 9:00 - 20:00
Sobota - Neděle - svátky: ZAVŘENO

Kontakt

Telefon: 774 791 153

E-mail: praha.butovice@nutriadapt.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Nabídka služeb

Reklamace na prodejněDárkové poukazyDárkové poukazy centraPřijámáme platební karty visa electronPřijámáme platební karty VISAPřijámáme platební karty maestroJCBPřijámáme platební karty master cardPřijámáme platební karty american expressPoskytujeme Wi-Fi připojení

WWW stránky

http://praha-5-butovice.nutriadapt.cz

Další obchody v kategorii Zdraví a krása


Zpět na seznam kategorií

Virtuální prohlídka centra

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center  6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru