Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Sport a zábava

Sport a zábava

Form Factory Fitness Center

Form Factory Fitness Center logoV 1. patře nákupní galerie najdete fitness klub s rozsáhlou cardio zónou vybavenou stroji značky Matrix a také funkční zónou, která disponuje nejmodernějším vybavením. Naši osobní trenéři Vás budou motivovat, sestaví tréninkový plán a jídelníček dle Vašich potřeb a pomohou Vám v dosažení cílů! Na výběr máte také více než 30 studiových lekcí týdně a to včetně světově nejpopulárnějších programů Les Mills. Po celou dobu se Vám budou věnovat naši profesionální instruktoři, kteří Vás budou motivovat k ještě lepším výkonům. Relaxaci po cvičení si můžete dopřát v saunách, pro muže i dámy zvlášť. Klimatizované prostory s LCD monitory i luxusně vybavené šatny jsou samozřejmostí.
Form Factory Fitness Center je místem, kde si budete plnit své cíle, potkávat se se svými přáteli a také relaxovat.

Form Factory Fitness Center 1Form Factory Fitness Center 2Form Factory Fitness Center 3Form Factory Fitness Center 4

Více info
 


Saunia

foto minigolfSaunia vybudovala v prvním patře Galerie Butovice jedno z největších saunových center v Praze. Se svou rozlohou 900 m2, 5 druhy saun a parní lázní, dvoupatrovou relaxační zónou a rozsáhlou ochlazovací zónou nabízí nepřeberné možnosti relaxace s přáteli i ve dvou.

Pro milovníky vysokých teplot
Je připravena finská sauna s teplotou 95°C a parní náraz s teplotou 85°C. V něm probíhá automatický polev kamen vodou s vonnou esencí. Po jejím odpaření se rozeběhne podstřešní větrák, který nažene vůni a teplotu od stropu místnosti až k Vám.

Pro ty, kteří mají raději nižší teploty, máme připravenu tropickou saunu s vysokou vlhkostí, soft saunu s 60°C a herbal s 45°C. V těchto saunách se prohřejete mnohem pomaleji, takže v nich lze vydržet i desítky minut a užívat si vůně dřeva a esencí, které se polévají na kamna.

Po kvalitním prohřátí je potřeba se dobře ochladit. Na to můžete použít naše sprchy se zabudovaným mlžením, ochlazovací vědra a rozměrný ochlazovací bazének. Celé ochlazení můžete podtrhnout masáží těla ledem z naší ledové studny.
Na konci Vašeho saunového cyklu Vás čeká dobře zásobený bar, dvě patra relaxační zóny s možností výběru sezení u stolečku nebo ležení na lehátku.

Více info
 


Zacvičte si s Intersportem

Form Factory Fitness Center logoIntersport uvádí: fitness výzva #zitsport: jejím cílem je zákazníkům prezentovat cvičební pomůcky, které lze v Intersportu nakoupit, a zároveň ukázat, jak je používat. Každý týden tak vzniká nové video, které můžete shlédnout na našem Faceboku , Instagramu a YouTube.

Cvičební pomůcky můžete zakoupit také v e-shopu.

25.11.2018 - Zacvičte si s Intersportem v pohodlí domova. Stačí vám k tomu obyčejná podložka, kterou koupíte na všech prodejnách Intersport.

Video můžete shlédnout zde.

10.12.2018 - Zacvičte si s Intersportem v pohodlí domova. Většina z vás tuto pomůcku zná z dětství, kdy to byla spíš zábava než fyzická aktivita. :)  V dnešním díle vás ale přesvědčíme, že švihadlo je především skvělá aerobní aktivita! K dostání ve všech prodejnách Intersport!

Video můžete shlédnout zde.

20.12.2018 - Zacvičte si s Intersportem v pohodlí domova! Nyní se zaměříme na horní část těla, ramena a paže. Opět za použití dostupných pomůcek, které vám umožní cvičit i v pohodlném domácím prostředí! K dostání ve všech prodejnách Intersport!

Video můžete shlédnout zde.

13.1.2019 - Zacvičte si s Intersportem v pohodlí domova! Tentokrát za využití balančního míče, tzv. BOSU, který se používá hlavně k posílení hlubokých stabilizačních svalů pro správnou stabilitu páteře. Balanční míč je k dostání ve všech prodejnách Intersport!

Video můžete shlédnout zde.

10.2.2019 - Pokud trávíte většinu dne vsedě u počítače, vaše záda trpí. Ulevte jim pomocí balančního a gymnastického míče. Speciální masážní výstupky navíc stimulují a aktivují zádové svalstvo! K dostání ve všech prodejnách Intersport!

Video můžete shlédnout zde.

24.2.2019 - Kettlebell – jedna z nejlepších pomůcek do vaší domácí posilovny. S touto multifunkční kulovitou činkou posílíte téměř všechny svalové partie a navíc zapracujete na své vytrvalosti! K dostání v prodejnách Intersport!“

Video můžete shlédnout zde.


Sportovní aktivity v Galerii Butovice a okolí

Hřiště na míčové hry

HřištěCentrum disponuje venkovním multifunkčním hřištěm, které se nachází v těsném sousedství Prokopského údolí.

Dětské hřiště

Dětské hřištěRodiče s dětmi potěší venkovní dětské hřiště hned za obchodním centrem poblíž bruslařské dráhy.

Bruslařská dráha

Bruslařská dráhaPřijďte se projet na příjemný 500 m bruslařský okruh, vhodný i pro začínající in-line bruslaře.

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Form Factory Fitness Center 6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru